Volám sa Denis a pomáham ľuďom skrášliť ich priestory originálnymi maľbami na mieru.

 

Pomáham ľuďom získať cenovo dostupné umelecké dielo a zároveň výraznú a zapamätateľnú reklamu tým, že dávam do každého diela pointuNajčastejšie pôsobím v Žiline a v okolí, no maľujem aj po celom Slovensku a v zahraničí.

 

Svoje skúsenosti som získal počas 12 ročnej praxe aktívneho maľovania, tiež 15 ročných skúseností rôznych výtvarných médii a absolvovaním strednej a vysokej umeleckej školy. Momentálne ešte študujem na Fakulte Umení v Košiciach.

 

O mojej práci napísali v novinách, v časopisoch, na internete a bol som 2 krát v televízii.

 

Tu je reportáž z TV Markíza k jednému z úspešných projektov:

 
 
 
 

Ako som sa dostal k maľovaniu

 

Jedna z prvých vecí v mojom detstve hneď ako som povedal svoje prvé slová "mama a tato" bolo kresliť svoje myšlienky a nápady. 

Na hodine výtvarnej výchovy sme dostali zadanie: vytvoriť graffiti / street art.
Hovorím si, čo to preboha je? Následne som si začal všímať, že je toho plné mesto. A tiež ďalšie mestá. Bolo okolo roku 2006 - 2007 a vtedy bol na Slovensku graffiti boom.
S kamarátmi sme vytvorili skupinu a chodili sme maľovať po mostoch, rozpadnutých budovách atď. Po istej nevydarenej "akcii" niektorí s tým skončili, iní postupom času, až som nakoniec ostal sám. 
Jedny z prvých farebných graffiti v roku 2008
Postupom času ma ilegálne maľovanie prestalo baviť a nevidel som v tom zmysel. A áno rovnako zastávam názor, že poodsekať ruky tým čo píšu po nových fasádach, kultúrnych pamiatkách atď. 
 

Sprejovanie na objednávku 

 

Keď ma graffiti písmená už nenapĺňali začal som maľovať rôzne obrazy. Len tak, pre vlastné potešenie. Sprej sa ukázal ako skvelá a rýchla technika a dá sa krásne tieňovať. 
Moju prácu si začali všímať moji prví zákazníci. Formou od známeho k známemu sa počet nasprejovaných obrazov zvyšoval.
V roku 2015 som vytvoril Art Wall a pod touto značkou som maľoval už pre desiatky klientov. Mám na konte aj niekoľko spoluprác s ďalšími umelcami.
 
 
 
 

Čo o mne povedali zákazníci

 

Peter Blahuta, zákazník

Enza s.r.o., Cyklosport


,,Po nápade oživiť dielňu servisu a zhliadnutí malieb v Budatine som kontaktoval tohto šikovného sprejera na koľko sa mi jeho tvorba páčila a vznikla z toho spolupráca a krásne maľby.

Katarína Gallová, zákazníčka

Perfect Body Wellnes žilina - Hájik


,,Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za vašu kreatívnu prácu v interiéri aj exteriéri nášho fitnes centra. Myslím, že interiér sa stal omnoho pútavejší a zaujímavejší a exteriérová maľba na fasáde upútala takmer všetkých okoloidúcich a konkrétne ,,pomenovala,, na čo budova hlavne slúži. Verím, že aj vďaka vašej práci sme spríjemnili prostredie pre našich cvičencov a tiež verím, že získame i nových klientov.“
 
 
 
 

Zákazníci