Cena

Cena sa odvíja od náročnosti, veľkosti a typu povrchu. V cene sú návrhy, materiál, práca a cestovné (prípadne aj ubytovanie). Pre približnú cenovú predstavu si môžete pozrieť príklady.
 

Maľba v kancelárii

Trenčin_šatne
Maľba zobrazuje most, ktorý je v Považskej Bystrici. Rozmer maľby je 5,2 x 2,6 metra. Realizácia trvala 5 hodín, presnejšie príprava, náčrt na stenu, tieňovanie sprejom a detaily vytvorené štetcom. V cene je započítaná príprava, materiál a práca. Cena podobnej maľby je od 195 eur.
 

Maľba kvetov

mák
Táto maľba je súčasťou záhradkárstva v Krásne nad Kysucou a jej rozmery sú 2,8 x 2,5 metra. Realizácia trvala okolo 4 hodín. Cena podobnej maľby je od 185 eur. V tejto cene je príprava, podklad, materiál a práca.
 

Štylizovaná maľba hradu

Malba_trenčin
Motív predstavuje štylizovaný Trenčiansky hrad. Rozmer plochy je 5,50 x 2,40 metra. Realizácia tejto maľby trvala 6 hodín. V cene je príprava, nakreslenie návrhov, premietnutie náčrtu na stenu, tieňovanie sprejmi, obťah štetcom a doprava. Cena za podobnú maľbu od 225 eur. Maľba je v šatniach gymnázia Ľ. Štúra v Trenčíne.
 

Maľba pivného rodostromu

Beervana strom
Maľba zobrazuje všetky existujúce druhy pív na svete. Rozmer maľby je 5,50 x 2 metra. Realizácia trvala 14 hodín. V cene je príprava, návrh, tvorba kmeňa a koruny za pomoci sprejov, precízna práca na detailoch a nápisoch so štetcom a doprava.  Cena za podobnú maľbu od 390 eur. Túto konkrétne nájdete v podniku Beervana na adrese Horská 1 v Žiline.
 

Maľba 3D námestia

Podchod_Žilina
Táto maľba sa nachádza v panelákovom podchode v Žiline. Plochu tvoria 2 steny, každá o rozmere 25 x 4,6 metra. Realizácia trvala okolo 38 hodín, včetne prípravy, základného náteru omietky a maľovania. Cena za podobný projekt je od 2600 eur. V cene sú započítané návrhy, príprava, práca (náter + precízne maľovanie).