Cenník

Cena za maľbu je individuálna a záleží  od aspektov zákazky. Zohľadňuje sa od náročnosti  a precíznosti. V cene je tiež zahrnutý materiál a náklady na cestu. 

 

Pre presnejšiu predstavu o cene sú tu konkrétne ukážky s rozmermi a cenou.

Maľba v kancelárii

Trenčin_šatne
Motív mostu v Považskej Bystrici, 5 x 2,4 metra, cena za podobnú maľbu od 165 eur. Nachádza sa v Žiline v priemyselnom areáli na ulici Pavla Mudroňa pri estakáde.
 
 

Maľba kvetov

mák
Motív predstavuje červené maky, rozmer je 2,20  x 2 metra, cena za podobnú maľbu od 195 eur. Maľba sa nachádza v záhradkárstve pri vjazde do Krásna nad Kysucou.
 

Štylizovaná maľba hradu

Malba_trenčin
Motív predstavuje Trenčiansky hrad. Rozmer plochy je 5,50 x 2,40 metra. Cena za podobnú maľbu od 265 eur. Maľba sa nachádza v šatniach gymnázia Ľ. Štúra v Trenčíne.
 

Maľba pivného rodostromu

Beervana strom
Táto maľba zachytáva všetky druhy pív na svete. Rozmer maľby je 5,50 x 2 metra a cena za podobnú maľbu od 390 eur. Túto konkrétne nájdete v podniku Beervana na adrese Horská 1 v Žiline.
 

Maľba vesmíru

konec zemi
Motív maľby je pohľad z vesmírnej lodi na dej vo vesmíre. Rozmer steny je 7 x 3 metra, cena podobnej maľby je 395 eur. Maľba sa nachádza v bare v Žiline, na adrese J. Vuruma 3.
 

Maľba 3D námestia

Podchod_Žilina
Motív tejto rozsiahlej maľby je Mariánske námestie v Žiline. Rozmer steny je okolo 25 x 5,5 a cena podobného projektu je od 1200 eur. Maľba je realizovaná v panelákovom podchode na ulici Slovanská v Žiline.