Cena

Cena projektu sa odvíja od náročnosti, veľkosti a typu povrchu. V cene sú započítané návrhy, materiál, príprava, umelecká činnosť a cestovné (prípadne i ubytovanie). Pre cenovú orientáciu si môžete pozrieť staršie projekty.
 
 

Maľba v kancelárii

Trenčin_šatne
 
Námetom je diaľničný most v Považskej Bystrici. Rozmer maľby je 5,2 x 2,6 metra a realizácia trvala 5 hodín. Cena podobného projektu sa môže pohybovať od 195 eur. V tejto cene je návrh, príprava a umelecká činnosť.
 

Maľba kvetov

mák
 
Dielo slúži na dekoračné a reklamné účely v záhradkárstve v Krásne nad Kysucou. Jeho rozmery sú 2,8 x 2,5 metra. Realizácia trvala okolo 4 hodín. Cena podobnej maľby sa môže pohybovať od 175 eur. V tejto cene je príprava, podklad, materiál, umelecká činnosť a doprava.
 

Štylizovaná maľba hradu

Malba_trenčin
 
Motívom je Trenčiansky hrad v štylizovanej podobe. Rozmer je 5,50 x 2,40 metra a realizácia trvala približne 6 hodín. Cena podobnej maľby môže byť od 225 eur. V tejto cene sú započítané návrhy, príprava, umelecká činnosť a doprava.
 

Maľba pivného rodostromu

Beervana strom
 
Dielo sa nachádza v podniku Beervana na adrese Horská 1 v Žiline. Rozmer maľby je 5,50 x 2 metra. Realizácia trvala okolo 14 hodín. Cena podobnej maľby vychádza od 390 eur. V tejto cene sú započítané návrhy, príprava, precízna umelecká činnosť a doprava.
 

Maľba 3D námestia

Podchod_Žilina
 
Dielo sa nachádza v panelákovom podchode v Žiline. Plochu predstavujú 2 steny, každá o rozmere 25 x 4,6 metra. Realizácia trvala okolo 40 hodín. Cena podobného projektu sa môže pohybovať od 2700 eur. V cene sú započítané návrhy, príprava, základný náter, umelecká činnosť a doprava.