Cena

 

 

Cena za maľbu býva rôzna. Odvíja sa od viacerých aspektov ako stav plochy, rozmer, lokalita a zložitosť návrhu. V cene sú návrhy, materiál, špeciálne farby a spreje, práca, náklady na cestu.

 

Pre lepšiu predstavu čo všetko zahrňuje cena si môžete pozrieť príklady realizácii.

 

Maľba v kancelárii

Trenčin_šatne

Motívom je most v Považskej Bystrici, rozmer 5 x 2,4 metra. Realizácia trvala dohromady 6 hodín, konkrétne príprava, náčrt, tieňovanie bielymi sprejmi a precízne detaily štetcom.  Cena za podobnú maľbu od 175 eur. Nachádza sa v Žiline v priemyselnom areáli na ulici Pavla Mudroňa pri estakáde.
 

Maľba kvetov

mák
Motív predstavuje červené maky, rozmer je 2,20  x 2 metra, realizácia zabrala 5 hodín, konkrétne ošetrenie dreva, príprava návrhu, vymaľovanie plôch a tieňovanie sprejmi. Na záver detaily štetcom a samozrejme cestovné. Cena za podobnú maľbu od 195 eur. Maľba sa nachádza v záhradkárstve pri vjazde do Krásna nad Kysucou.
 

Štylizovaná maľba hradu

Malba_trenčin
Motív predstavuje štylizovaný Trenčiansky hrad. Rozmer plochy je 5,50 x 2,40 metra. Realizácia tejto maľby trvala 6 hodín. V cene je príprava, nakreslenie návrhov, premietnutie náčrtu na stenu, tieňovanie sprejmi, obťah štetcom a doprava. Cena za podobnú maľbu od 225 eur. Maľba je v šatniach gymnázia Ľ. Štúra v Trenčíne.
 

Maľba pivného rodostromu

Beervana strom
Maľba zobrazuje všetky existujúce druhy pív na svete. Rozmer maľby je 5,50 x 2 metra. Realizácia trvala 14 hodín. V cene je príprava, návrh, tvorba kmeňa a koruny za pomoci sprejov, precízna práca na detailoch a nápisoch so štetcom a doprava.  Cena za podobnú maľbu od 390 eur. Túto konkrétne nájdete v podniku Beervana na adrese Horská 1 v Žiline.
 

Maľba 3D námestia

Podchod_Žilina
Maľba zobrazuje Mariánske námestie v Žiline. Rozmer steny je okolo 25 x 5,5. Realizácia jednej steny trvala približne 30 hodín. V cene sú návrhy, príprava, základný náter, tieňovanie sprejmi a detaily štetcami + doprava. Cena podobného projektu je od 1000 eur. Maľba sa nachádza v panelákovom podchode na ulici Slovanská v Žiline.