O umelcovi

Moje meno je Denis a som street- art umelec zo Žiliny. 

 

 

Maľovanie sprejmi beriem ako poctivé remeslo, pri ktorom vždy kladiem vysoké nároky na kvalitu prevedenia. To čo robí moje práce jedinečnými sú kreatívne nápady a originálny rukopis, ktorý sa už podpísal na nejednej stene. 

 

Disponujem 11 ročnými skúsenosťami zo sveta graffiti, čo je pre vás zárukou kvality každej maľby. K tomu mám prehľad v ďalších výtvarných médiach ako sú kresba, maľba, grafika a dizajn. Veľa skúseností som nabral aj pri umeleckom vzdelaní na strednej a vysokej škole. 

 

K mojím oceneniam radím aj to, že sa moja práca objavila v novinách, časopisoch, v rádiu a v televízii. Nájdete ich na tomto odkaze: Média TU

 

 

 
Jedny z prvých farebných graffiti v roku 2008
 
 

Čo o mne povedali zákazníci

 

Peter Blahuta, zákazník

Enza s.r.o., Cyklosport


,,Po nápade oživiť dielňu servisu a zhliadnutí malieb v Budatíne som kontaktoval tohto šikovného sprejera na koľko sa mi jeho tvorba páčila a vznikla z toho spolupráca a krásne maľby.

Katarína Gallová, zákazníčka

Perfect Body Wellnes žilina - Hájik


,,Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za vašu kreatívnu prácu v interiéri aj exteriéri nášho fitnes centra. Myslím, že interiér sa stal omnoho pútavejší a zaujímavejší a exteriérová maľba na fasáde upútala takmer všetkých okoloidúcich a konkrétne ,,pomenovala,, na čo budova hlavne slúži. Verím, že aj vďaka vašej práci sme spríjemnili prostredie pre našich cvičencov a tiež verím, že získame i nových klientov.“