Maľby na stan
5. mája 2018
Revitalizácia starej omietky
20. marca 2018
 

                       Fitness centrum                            

 Žilina – Hájik

 

To, čo robí moju prácu jedinečnou sa nezakladá len na pekných obrázkoch. Spojením kreativity a skúseností sa snažím svojím klientom získať záujem a nových zákazníkov prostredníctvom  jedinečnej reklamy. 

 

Cieľom bolo odkomunikovať ľuďom, že sa v tejto budove  nachádza fitness centrum. Zaujať a prekryť poškodenú časť fasády , z ktorej bolo odbité a bolo vidieť až na zateplenie budovy. Ďalej oživiť interiér, vylepšiť dizajn miestnosti a spríjemniť zákazníkom cvičenie.

 

DSC_2145
 
 

INTERIÉR

Realizácia v interiéri sa začala počas zimného obdobia. Majiteľka si zvolila konkrétne obrázky vyšportovaných postáv. Aby maľby moc "nekričali" obrázky dostali čiernobiele farby.
Gym hajik
Na FB

ARNOLD

Arnold
 

Čo hovorí zákazníčka na výsledok ?

,,Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za vašu kreatívnu prácu v interiéri aj exteriéri nášho fitnes centra. Myslím, že interiér sa stal omnoho pútavejší a zaujímavejší a exteriérová maľba na fasáde upútala takmer všetkých okoloidúcich a konkrétne ,,pomenovala,, na čo budova hlavne slúži. Verím, že aj vďaka vašej práci sme spríjemnili prostredie pre našich cvičencov a tiež verím, že získame i nových klientov.
Katarína Gallová, konateľ fitness centra
 
Ak chcete aj Vy moderne prezentovať svoje firemné priestory a vyniknúť spomedzi "vizuálneho smogu", neváhajte ma kontaktovať.
 
Rád Vám ukážem ako by to bolo možné presne na mieru pre Vašu firmu.
Začnite klikom na tlačítko.