Pohostinstvo a pizzéria – nový vzhľad
10. júna 2018
Bar „Na palube“ – kompletný interiér
2. januára 2018
 

Projekt: Fitness centrum                                        Klient: Perfect body Wellnes center

Rok: 2018                                                                          Žilina – Hájik, Mateja Bela


 

Cieľ: odkomunikovať ľuďom, že sa v tejto budove  nachádza fitness centrum. Zaujať a prekryť poškodenú časť fasády , z ktorej bolo odbité a bolo vidieť zateplenie fasády. Ďalej oživiť interiér, vytvoriť motivačné prostredie cvičencom.

 

,,Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za vašu kreatívnu prácu v interiéri aj exteriéri nášho fitnes centra. Myslím, že interiér sa stal omnoho pútavejší a zaujímavejší a exteriérová maľba na fasáde upútala takmer všetkých okoloidúcich a konkrétne ,,pomenovala,, na čo budova hlavne slúži. Verím, že aj vďaka vašej práci sme spríjemnili prostredie pre našich cvičencov a tiež verím, že získame i nových klientov.“

Katarína Gallová, konateľ

DSC_2145
 

INTERIÉR

Počas zimného obdobia sme sa mohli pustiť do realizácie vnútri. Obľúbeným námetov vo fitness centrách sú vyšportované postavy. Slúžia hlavne ako motivácia pre tých čo chcú zhodiť na váhe alebo nabrať svalovú hmotu. Zvolili sme 2 mužské postavy a jednu ženu. Aby sa cvičenci mohli sústrediť na cvičenie a maľby ich nijak nerozptyľovali, ale brali ich len ako doplnok ku atmosfére, ktorá ich povzbudí, zvolili sme čiernobiele prevedenie. 
Gym hajik
Na FB

ARNOLD

Arnold