Revitalizácia starej omietky
20. marca 2018
Interiér baru
2. augusta 2017

Maľby na steny v interiéri 

piváreň Beervana 


 

Chcete vytvoriť vo vašom podniku jedinečnú atmosféru a dopriať mu moderný štýl?
Nechajte sa inšpirovať týmto projektom, kde sa spája umelecká zručnosť, kreativita a vedomosti o výrobe piva. Vďaka maľbám pôsobí interiér zaujímavejšie, originálne a návštevnici sa tak môžu dozvedieť zaujímavosti zo sveta pív. 
 

MAĽBA STROM PIVA

Aby sme zákazníkom lepšie priblížili koľko existuje druhov pív, rozhodli sa to majitelia poňať formou schémy. Vytvorili sme rodostrom, ktorý vás od základného členenia prevedie až ku konkrétnym druhom.
Beervana strom lowest quality
 
 

SCHÉMA VÝROBY PIVA

Oproti prvej stene s rodostromom sa nachádza ďalšia, s rovnakými rozmermi. Pri tejto maľbe ide o spoluprácu, kde sme spolu vytvorili schému, ktorá zachycuje celý výrobný proces piva od ingrediencií až po hotový produkt.
Proces lowest quality
 
 

Logá špeciálnych pivovarov

Po uplynutí istej doby od dokončenia oboch farebných malieb majitelia chceli skrášliť aj stenu medzi nimi. Ich vízia bola vytvoriť niečo, čo zapadne do ich prevádzky a nebude narušovať predošlé maľby. Menej je vždy viac a preto sme zvolili kresby iba v čiernej farbe. Sú namaľované štetcom a akrylovou farbou. Motívy predstavujú modifikované logá pivovarov, ktorým sme pridali vtipnú pointu.

Grafické návrhy

Skice
Beervana_malby
1
 
 

Názov "BEERVANA" vyskladaný z pivných prvkov

Táto menšia plocha sa nachádza nad mraziakom pri pulte. Maľba predstavuje prvky, ktoré v celku skladajú názov. Inšpiráciu pre hľadanie prvkov som našiel v samotnej prevádzke čo robí maľbu ešte autentickejšou. 
LOGO beervana
 

Páčia sa vám maľby a uvažujete nad maľbou u seba doma alebo v podniku?

Neváhajte a rezervujte si konzultáciu zdarma.