Revitalizácia starej omietky
20. marca 2018
Interiér baru
2. augusta 2017

Výzdoba pivárne 

 

Chcete vytvoriť vo vašom podniku jedinečnú atmosféru a dopriať mu moderný štýl?

 

Nechajte sa inšpirovať týmto projektom, ktorý je vytvorený  hravou formou, kde sa spája umelecká zručnosť a bujná fantázia. Účel týchto malieb nie je iba skrášliť, ale aj vzdelávať svojich zákazníkov.
 

MAĽBA "STROM PIVA"

Aby sme zákazníkom lepšie priblížili koľko druhov pív existuje, rozhodli sa to majitelia poňať formou schémy. Vytvorili sme rodostrom, kde základné členenie nájdeme na kmeni.

 

Ďalšie členenie do menších skupín a podskupín môžete nájsť cez konáre, končiace do vetvičiek. Prevedenie celého stromu ako aj názvy každého druhu piva má moderný a svojský štýl. Maľba je vytvorená formou spolupráce.
Beervana strom lowest quality
 
 

SCHÉMA VÝROBY PIVA

Oproti prvej stene s rodostromom sa nachádza ďalšia, v rovnakej veľkosti. V tomto projekte ide o spoluprácu, kde sme spolu vytvorili schému, ktorá zachycuje celý proces výroby piva od ingrediencií až po hotový produkt.
Proces lowest quality
 
 

KRESLENÉ LOGÁ ŠPECIÁLNYCH PIVOVAROV

Po uplynutí istej doby od dokončenia oboch farebných malieb majitelia chceli ďalšiu. Ich vízia bola vytvoriť niečo, čo zapadne do ich prevádzky ale nebude narušovať predošlé maľby. Menej je vždy viac a preto sme zvolili kresby iba v čiernej farbe. Sú výhradne maľované štetcom a akrylovou farbou. Maľovanie štetcom je časovo náročnejšie ako sprejom, no farby nezapáchajú a tak návštevníci mohli naživo sledovať celý proces. Motívy predstavujú logá pivovarov, ktoré mávajú na výčape a ku každému sme ešte pridali vtipnú pointu.
Skice
Beervana_malby
1
 
 

NÁZOV PODNIKU "BEERVANA" VYSKLADANÝ Z PIVNÝCH PRVKOV

Fantázia je nevyčerpateľný zdroj každého umelca. Aj malé plochy sa dajú využiť geniálnym spôsobom. Tu majiteľov ukúzlilo spojenie názvu a prvkami z pivného sveta. Inšpiráciu pre hľadanie prvkov som našiel v samotnej prevádzke a to robí maľbu ešte autentickejšou. 
LOGO beervana
 

Páčia sa vám moje práce a uvažujete nad maľbou?

Som tu pre vás. Konzultácia je zdarma.

Kontaktujte ma