Maľby v pohostinstve
10. júna 2018
Maľby na stan
5. mája 2018

 Príroda v podchode

Žilina – Vlčince

 

Súčasťou mojej práce sú aj projekty premeny verejného priestranstva. Miesto drahých anti – graffiti náterov ponúkam cenovo výhodnejšie riešenie ako sa zbaviť tagov (podpisov).

 

Motív maľby bola séria fotografií, ktoré som zúžil na hlavné dominanty Slovenska a  okolia Žiliny. Najťažšia úloha pri výbere motívu na verejnom priestranstve je vyhovieť všetkým. Každý človek má iný vkus a to čo sa môže páčiť Vám, nemusí sa páčiť inému. Potreboval som niečo, čo sa bude páčiť každému bez rozdielu na generáciu.  Stavil som na prírodu.

 

                                                                                                          
Motív predstavuje realistické zachytenie prírody, doplnené o 3D efekt s rozbitou stenou. Mnohým Žilinčanom sa pri pohľade na maľbu vynoria príjemné spomienky zo života.
 
 
 
„Pretvárame nepekné verejné priestory na nádherné, radosťou a energiou sršiace miesta. Pozrite si, ako podchod vyzeral…a ako sa mení.  Ľudia sa zastavujú, radujú, chvália, ale sú aj plní obáv, aby nádherné maľby niekto iný nepočarbal. Denis hovorí, že sa mu to nestáva. Podľa mňa, grafiťáci na neho hľadia s veľkým rešpektom, veď inak sa to ani nedá. Pozrite sa na jeho prácu, a to ešte nie je úplne dokončená…“
Iveta Martinková, poslankyňa mestského zastupiteľstva
 

Páčia sa vám moje práce a uvažujete nad maľbou?

Som tu pre vás. Konzultácia je zdarma.

Kontaktujte ma