Služby

Maľba v interiéri

Maľba sa môže realizovať počas celého roka. Prvý krok je obhliadka plochy a konzultácia. Veľmi rád si vypočujem vaše vízie a nápady na motív maľby. Cenový rozpočet odhadnem podľa vašej predstavy rozmeru diela a taktiež námetu. Presný rozpočet dokážem stanoviť až po odsúhlasení konkrétneho návrhu. Preferujem platbu formou zálohy pred návrhmi a zvyšok po dokončení maľby. Vypracujem detailný návrh s možnými alternatívami na základe vašej predstavy. Následne spolu prekonzultujeme návrhy. V prípade, že chcete zmenu, dá sa návrh upraviť aby bol presne podľa vašich predstáv. Po dohode o konkrétnom motíve vám poskytnem presnú cenu. Následne si dohodneme termín realizácie.

Postup

1. stretnutie, konzultácia
2. tvorba návrhu
3. vaše schválenie (poprípade úprava návrhu)
4. dohodnutie termínu
5. realizácia

Exteriér

Neponúkam vám iba maľbu, ale aj unikátne riešenie ako zaručene zaujať okoloidúcich a tak sa ukázať vašim zákazníkom. Ideálne aj pre tých, ktorí hľadajú iba estetické účely.

Podrobnosti

Maľbu realizujem iba za priaznivého počasia. Plocha musí byť majetkom zákazníka. Týka sa to susedských budov a múrov, ktorých časť tvorí ohradenie vášho pozemku. V takomto prípade je nevyhnutný písomný súhlas pravého majiteľa. Platí rovnaký postup ako pri maľbe v interiéri. Fyzicky náročnejšia práca ako na vysokých rebríkoch či lešeniach je s príplatkom 10 eur /1 maľba