Sprejerské umenie nemusí byť len nezrozumiteľné "haki - baki" po fasádach, na ktoré natrafíš dennodenne...

 

Môže to byť aj niečo čo ozdobí tvoje bývanie alebo firmu. Pozri si aké práce sa dajú nasprejovať.

 
 

Vyber si, či naďalej budeš pokladať sprejovanie za čmáranie po fasádach, alebo môžeš vlastniť moderné umenie na mieru u seba doma a nie len na stene ale aj v podobe obrazu. A s týmto ti viem pomôcť.

 
 
At work

O UMELCOVI

Volám sa Denis, pseudonymom Artwall. Mám veľa vášni a hlavnou z nich je maľovanie. Začal som v roku 2008. Študoval som umenie a stále študujem na Fakulte umení grafiku, čo nie až tak ďaleko od street - artu. Prešiel som si aj klasickými graffiti až som sa dostal k maľbám na zákazku. Mojím poslaním je prinášať jedinečný dizajn na stenách pre ľudí, ktorí chcú vyniknúť a získať dielo, ktoré je šité na mieru len a len pre nich.
 
 

Referencie

logo

Mgr. Miroslav Mališ

Zástupca riaditeľa Gymnázia Ľ. Štúra, Trenčín
,,Veľmi oceňujeme promptnosť a flexibilnosť počas prípravy maľby a takisto absolútne profesionálny prístup počas samotnej realizácie.

 

 
CPI Property Group_CMYK

Matěj Jambrich

Asset manager za CPI Property Group, Praha
,,Denise jsme oslovili, protože nás nadchla jeho umělecká tvorba, která dokáže taková místa, jako je podchod, udělat krásnější. Naším cílem bylo oživit podchod vedoucí k naší kancelářské budově Mayhouse. Výsledek předčil naše očekávání, jsme spokojeni!“

 

 
 
 

Aký je postup pri zákazke?

Web
Kontaktuj ma a pozrieme sa spolu na to ako ti viem s dielom na mieru pomôcť. Ak sa nám bude spolupráca pozdávať, dohodneme si stretnutie a obhliadku. Následne prejdeme k návrhom a po odsúhlasení si dohodneme termín realizácie.