O mne

 
Foto_web
 

Ahoj, volám sa Denis Valašek a fungujem pod značkou Artwall.

Pomáham ľuďom a firmám dať možnosť zhmotniť ich fantáziu a unikátnosť cez moje umelecké schopnosti do reality. Či už potrebuješ skrášliť a dodať svojím priestorom autentický dizajn, zaujať a odlíšiť sa od konkurencie, zviditeľniť sa, alebo premeniť počmáranú či naopak nudnú čistú stenu na dielo, ktoré budú ľudia obdivovať, si tu správne.

 
Od mala sa venujem kreatívnym činnostiam, no skúsenosti so sprejovaním získavamod roku 2008, popritom som sa začal venovať dizajnu - vizuálnej komunikácii. Najprv som študoval grafiku na SSUŠ (dnes už SŠUP) v Žiline (2012 - 2016) a od roku 2016 do 2022 som študoval dizajn na Fakulte umení v Košiciach.


Verím v unikátnosť a presne tak tvorím diela pre ľudí, ktorí sú hrdí na svoju autentickosť a chcú ju poukázať aj formou umenia. Verím, že je to možné len vtedy, keď dám do diela pridanú hodnotu a pôjdem pod povrch. Práve z toho dôvodu pristupujem ku každému zákazníkovi individuálne.


V prípade, že chceš unikátnu stenu u seba doma či vo firme aj ty, kontaktuj ma a pozrieme sa na to ako Ti viem s tým pomôcť.