Referencie

Gymnázium Ľ. Štúra, Trenčín

Predtym_potom
logo

Mgr. Miroslav Mališ, zástupca riaditeľa

,,Našou požiadavkou bolo skrášliť pomerne rozmerné, ale fádne steny v priestoroch školských šatní. Od realizácie sme očakávali oživenie týchto priestorov, aby sa naši študenti cítili príjemnejšie už pri vstupe do priestorov školy.

Veľmi oceňujeme promptnosť a flexibilnosť počas prípravy maľby a takisto absolútne profesionálny prístup počas samotnej realizácie.

S celkovým výsledkom sme nadmieru spokojní, keďže maľba sa u študentov stretla s mimoriadne pozitívnymi ohlasmi. Realizáciou tejto maľby sa nudné školské šatne premenili na veľmi atraktívny priestor, ktorý študentom spríjemňuje pobyt v škole už od rána.“
 
 

CPI Property Group, Praha

Praha_malba_artwall
Zima_malba
 
CPI Property Group_CMYK

Matěj Jambrich, Asset Manager za CPI Property Group

,,Denise jsme oslovili, protože nás nadchla jeho umělecká tvorba, která dokáže taková místa, jako je podchod, udělat krásnější.Naším cílem bylo oživit podchod vedoucí k naší kancelářské budově Mayhouse.

Výsledek předčil naše očekávání, jsme spokojeni!“

 
 

Perfect body wellnes, Žilina

Fitness_artwall
Fitness_malba
Body

Katarína, majiteľka

,,Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za vašu kreatívnu prácu v interiéri aj exteriéri nášho fitnes centra.

Myslím, že interiér sa stal omnoho pútavejší a zaujímavejší a exteriérová maľba na fasáde upútala takmer všetkých okoloidúcich a konkrétne ,,pomenovala,, na čo budova hlavne slúži.

Verím, že aj vďaka vašej práci sme spríjemnili prostredie pre našich cvičencov a tiež verím, že získame i nových klientov.“
 
 

OSBD Žilina

Titulna aktual
Podchod_Žilina
logo

Bc. Milan Piliar, predseda predstavenstva

„Pre dva bytové domy sme spoločne s Denisom riešili zaujímavý projekt vytvorenia 3D maľby na fasádu a podchod. Denis dokázal predložiť viaceré návrhy z ktorých sme si vybrali a na bytovom dome vytvoriť umelecké dielo, ktoré svojim prepracovaním a detailami príjemne šokuje okoloidúcich.

Celý projekt bol od návrhu až po realizáciu zrealizovaný v krátkom čase a presne podľa spoločne dohodnutých podmienok.“

 
 

ENZA s.r.o., Cyklosport

graffiti-na-objednavku-kamion
Cyklo
logo Cyklo

Peter, majiteľ

,,Po nápade oživiť dielňu servisu a zhliadnutí malieb v Budatíne som kontaktoval tohto šikovného sprejera na koľko sa mi jeho tvorba páčila a vznikla z toho spolupráca a krásne maľby.“